MEOE Basset Hound Klub

CLUB SHOW - Budapest

2007. május 28.

 

 

Bíró: William O'Loughlin (GB)

 

 

PETIT BASSET GRIFFON VENDÉEN

 

GYŐZTES OSZTÁLY - KAN:

1. MACHIAVELLI PANGEA (Oscar du Parc des Chaimes - Délvidéki Benedeky Jessika): Kit. I., CAC, Felnőtt Klubgyőztes, HFGY

 

 

MACHIAVELLI PANGEA: Kitűnő, CAC, Felnőtt Klubgyőztes, HFGY

 

BASSET HOUND

 

BABY OSZTÁLY - KAN:

2. NICHOLAS TURGUESA PLAYA (Juicy James v. Grunsven - Fiby Turguesa Playa): Nagyon ígéretes, Baby Klubgyőztes

 

 

NICHOLAS TURGUESA PLAYA: Nagyon ígéretes, Baby Klubgyőztes

 

 

KÖLYÖK OSZTÁLY - KAN:

3. COPYRIGHT COMBINATION IS MY DESTINY (Udo Del Galavrone - Baby Dominik): Nagyon ígéretes, Kölyök Klubgyőztes

 

 

COPYRIGHT COMBINATION IS MY DESTINY: Nagyon ígéretes, Kölyök Klubgyőztes

 

 

FIATAL OSZTÁLY - KAN:

4. BUICK VON HOLLANDHEIM (Yorin v. Hollandheim - Common Sense v. Hollandheim): Kitűnő II.

5. ELVIS PRESLEY THE VOICE OF FOREST (Swede Sun' Vilhelm - Farina De Ianca): Kitűnő V.

6. FRED ASTAIRE THE VOICE OF FOREST (Swede Sun's Vilhelm - Moonlight Melody of Riverside): Nagyon jó

7. GARFIELD MORAVIA BENTO (Swede Sun's Vilbur - Nhabira Chesnut): Kitűnő I., HPJ, Fiatal Klubgyőztes

8. MIDSUMMER-NIGHT'S JUNO'S AMADEUS ("O" Chu-Chu Du Monastere de Saint Ahon - Friendship Brown Zenit): Kit. III.

9. ORM ALVANO MORAVIA (Friendhip Black Y'Tom - Nora Alvano Moravia): Kitűnő

10. ORVOSHÁZI HOSSZÚKANYAR CASPER (Ray of Riverside - Efendi Sophia): Kitűnő

11. ORVOSHÁZI HOSSZÚKANYAR COLUMBO (Ray of Riverside - Efendi Sophia): Kitűnő

12. QUASIMODO OF RIVERSIDE (Rembrandt v. Grunsven - Bon-Bon of Riverside): Kitűnő

48. MR. COLUMBO OF RIVERSIDE (?- ?): Kitűnő IV.

 

 

FIATAL OSZTÁLY I-IV.

 

GARFIELD MORAVIA BENTO: Kit. I., HPJ, Fiatal Klubgyőztes

BUICK VON HOLLANDHEIM: Kitűnő II.

MIDSUMMER-NIGHT'S JUNO'S AMADEUS: Kitűnő III.

MR. COLUMBO OF RIVERSIDE: Kitűnő IV.

 

 

NÖVENDÉK OSZTÁLY - KAN:

13. SWEDE SUN'S MARCUS (Swede Sun's Adam - Ulrica v. Hollandheim): Kitűnő, CAC, Felnőtt Klubgyőztes

 

 

SWEDE SUN'S MARCUS: Kitűnő, CAC, Felnőtt Klubgyőztes

 

 

NYÍLT OSZTÁLY - KAN:

14. DUNAMENTI LOVE-BULL GERRY (Too Much of Riverside - Dunamenti Love-Bul Angyal): Kitűnő III.

15. LAKE PARK GANDALF (Lake Park Brenner - Big Long Blue's Oh Susanna): Kitűnő I., CAC

16. PHANTOM OF LAKE ADONIS (Ray of Riverside - Gyöngyvadász Nana): Kitűnő II., Res.CAC

17. THE VOICE OF FOREST DAIQUIRI (Swede Sun's Vilhelm - Farina De Ianca): Kitűnő IV.

 

 

LAKE PARK GANDALF: Kitűnő I., CAC

PHANTOM OF LAKE ADONIS: Kitűnő II., Res.CAC

DUNAMENTI LOVE-BULL GERRY: Kitűnő III.

THE VOICE OF FOREST DAIQUIRI: Kitűnő IV.

 

 

MUNKA OSZTÁLY - KAN:

18. CHIVAS TURGUESA PLAYA (Umberto v. Hollandheim - Bassbarr Song of Sixpence): Kitűnő I., CAC

19. HORVÁRI SÁTÁN DOMINÓ (Leicester v. Hollandheim - Horvári Sátán Bomba Baby): Kitűnő II., Res.CAC

 

 

CHIVAS TURGUESA PLAYA: Kitűnő I., CAC

HORVÁRI SÁTÁN DOMINÓ: Kitűnő II., Res.CAC

 

 

CHAMPION OSZTÁLY - KAN:

20. BIG BEN DOMINIK (Percy Dominik - Up and Go v. Hollandheim): Kitűnő II., Res.CAC

21. TALAJMENTI LOKOMOTÍV BOHÉM (K&K Charm - K&K Ursula-Unicum): Kitűnő I., CAC

 

 

TALAJMENTI LOKOMOTÍV BOHÉM: Kitűnő I., CAC   -   BIG BEN DOMINIK: Kitűnő II., Res.CAC

 

 

BABY OSZTÁLY - SZUKA:

22. ALMOST BRAVE ZSUZSI (Pálkerti Bernát - Favourite of Kaskantyú Bonita): Nagyon ígéretes III.

23. NHABIRA GAIL (Balmacara Highland Piper - Swede Sun's Ella): Nagyon ígéretes I., Baby Klubgyőztes

24. VENUS MORAVIA BRAY (Oldfashionboy della Luna Caprese - Swede Sun's Vajna): Nagyon ígéretes II.

 

 

 

BABY OSZTÁLY I-III.

NHABIRA GAIL: Nagyon ígéretes I., Baby Klubgyőztes

NHABIRA GAIL és VENUS MORAVIA BRAY

VENUS MORAVIA BRAY: Nagyon ígéretes II.

ALMOST BRAVE ZSUZSI: Nagyon ígéretes III.

 

 

KÖLYÖK OSZTÁLY - SZUKA:

25. FLORA AVALEUR DU SABRE (Swede Sun's Ingolf - Babette): Nagyon ígéretes I., Kölyök Klubgyőztes

26. TALAJMENTI LOKOMOTÍV FRUSKA (Ray of Riverside - Talajmenti Lokomotív Csitri): Nagyon ígéretes II.

 

 

FLORA AVALEUR DU SABRE: Nagyon ígéretes I., Kölyök Klubgyőztes

TALAJMENTI LOKOMOTÍV FRUSKA: Nagyon ígéretes II.

 

 

FIATAL OSZTÁLY - SZUKA:

27. AZURA DUDI DOG'S (Chivas Turguesa Playa - Gosia z. Polany Klapouchego): Kitűnő

28. BABY BEE IS MY DESTINY (Longbody's Dirty Harry - Sheridan's Destiny): Kitűnő

29. ELLE WOODS THE VOICE OF FOREST (Swede Sun's Vilhelm - Farina De Ianca): Kitűnő III.

30. EVITA THE VOICE OF FOREST (Swede Sun's Vilhelm - Farina De Ianca): Kitűnő

31. GINGER MORAVIA BENTO (Swede Sun's Vilbur - Nhabira Chesnut): Kitűnő II.

32. MIDSUMMER-NIGHT'S JUNO'S AMANDA ("O" Chu-Chu Du Monastere De Saint Ahon - Friendship Brown Zenit): Kit. V.

33. ORVOSHÁZI HOSSZÚKANYAR COX (Ray of Riverside - Efendi Sophia): Kitűnő

34. PHANTOM OF LAKE BONEY-M (Ray of Riverside - Gyöngyvadász Nana): Kit. I., HPJ, Fiatal Klubgyőztes

35. PROMISE OF RIVERSIDE (Leicester v. Hollandheim - Tam-Tam of Riverside): Kitűnő

36. QUANTAS-NAPOCA GIA (Leicester v. Hollandheim - Anda Stress): Kitűnő

37. RUSSIAN ROULETTE OF RIVERSIDE (Leicester v. Hollandheim - Cleo of Riverside): Kitűnő

38. SPOTTED-SPHINX BOHEMICA (Tolnai Kincs Elemér - Spotted-Sphinx Alabama): Kitűnő

39. TALAJMENTI LOKOMOTÍV DÉMON (Swede Sun's Vilhelm - Talajmenti Lokomotív Csitri): Kitűnő IV.

 

 

 

FIATAL OSZTÁLY

PHANTOM OF LAKE BONEY-M: Kitűnő I., HPJ, Fiatal Klugyőztes

GINGER MORAVIA BENTO: Kitűnő II.

ELLE WOODS THE VOICE OF FOREST: Kitűnő III.   -   TALAJMENTI LOKOMOTÍV DÉMON: Kitűnő IV.

MIDSUMMER-NIGHT'S JUNO'S AMANDA: Kitűnő V.

BABY BEE IS MY DESTINY: Kitűnő

 

NÖVENDÉK OSZTÁLY - SZUKA:

40. ILONA TURGUESA PLAYA (Umberto . Hollandheim - Bassbarr Song of Sixpence): Kitűnő, CAC

 

 

ILONA TURGUESA PLAYA: Kitűnő, CAC

 

 

NYÍLT OSZTÁLY - SZUKA:

41. BASSBARR DOUBLE DÍVA (Bassbarr Harvey Wallbanger - bassbarr Bangle): ---

42. BLACK VELVET THE VOICE OF FOREST (Leicester v. Hollandheim - Moonlight Melody of Riverside): Kit. I., CAC

43. FRIENDSHIP BROWN ZENIT (Ibrahim Uvalsky Bobr - Beryll Hermelin): Kitűnő II., Res.CAC

 

 

BLACK VELVET THE VOICE OF FOREST: Kitűnő I., CAC

FRIENDSHIP BROWN ZENIT: Kitűnő II., Res.CAC

 

 

MUNKA OSZTÁLY - SZUKA:

44. BUMBLE-BEE THE VOICE OF FOREST (Leicester v. Hollandheim - Moonlight Melody of Riverside): Kit. I., CAC

45. IRMA OF RIVERSIDE (Leicester v. Hollandheim - My First Lady of Riverside): Kitűnő II., Res.CAC

 

 

BUMBLE-BEE THE VOICE OF FOREST: Kitűnő I., CAC

IRMA OF RIVERSIDE: Kitűnő II., Res.CAC

 

 

CHAMPION OSZTÁLY - SZUKA:

46. FIBY TURGUESA PLAYA (Umberto v. Hollandheim - Bassbarr Song of Sixpence): Kitűnő II., Res.CAC

47. FREYA TURGUESA PLAYA (Umberto v. Hollandheim - Bassbarr Song of Sixpence): Kit. I., CAC, Felnőtt Klubgyőztes, HFGY

 

 

FREYA TURGUESA PLAYA: Kit. I., CAC, Felnőtt KLGY, HFGY FIBY TURGUESA PLAYA: Kitűnő II., Res.CAC

FREYA TURGUESA PLAYA: Kitűnő I., CAC, Felnőtt Klubgyőztes, HFGY

 

KLUBGYŐZTESEK összevetése a FAJTAGYŐZTESSÉGÉRT

Balról jobbra: FKLGY KAN, KLGY KAN, FKLGY SZUKA, KLGY SZUKA

 

SZANDI ÉS AMADEUS: JUNIOR HANDLER I.

 

MIDSUMMER NIGHT'S JUNO' AMADEUS ÉS MIDSUMMER NIGHT'S JUNO'S AMANDA: KUTYAPÁR I.

THE VOICE OF FOREST KENNEL: TENYÉSZCSOPORT I.

TALAMENTI LOKOMOTÍV KENNEL: TENYÉSZCSOPORT II.